joi 19 septembrie, 2019

Orarul ridicării diplomelor de BAC de la CTICE, sesiunea de bază 2019

ATENȚIE!!!

Instituțiile colegiile și universitățile  ridică diplomele de bacalaureat de sine stătător.

Documente necesare de prezentat la ridicarea actelor de studii – persoane juridice:

1.     Delegația pe numele persoanei care vine să ridice actele de studii sau ștampila instituției cu stema de stat;

!!! Absolvenții instituțiilor de învățământ (persoane fizice) ridică actul său de studiu la instituția absolvită.

!!! Centrul Tehnologii Informaționale și Comunicaționale în Educație conlucrează doar cu persoane juridice.

 

 

Orarul ridicării diplomelor de BAC de la CTICE,

sesiunea de bază 2019

Direcții Generale de Învățământ

Nr

Raion

Data

Ora

1

Anenii Noi

04.iul.19

08.00 – 10.00

2

Basarabeasca

04.iul.19

08.00 – 10.00

3

Bălţi

04.iul.19

08.00 – 10.00

4

Călăraşi

04.iul.19

08.00 – 10.00

5

Căuşeni

04.iul.19

08.00 – 10.00

6

Criuleni

04.iul.19

08.00 – 10.00

7

Dubăsari

04.iul.19

10.00 – 12.00

9

Făleşti

04.iul.19

10.00 – 12.00

13

Nisporeni

04.iul.19

10.00 – 12.00

14

Ocniţa

04.iul.19

10.00 – 12.00

10

Floreşti

04.iul.19

10.00 – 12.00

8

Chişinău

04.iul.19

13.00 – 15.00

11

Glodeni

04.iul.19

13.00 – 15.00

12

Leova

04.iul.19

13.00 – 15.00

15

Orhei

04.iul.19

13.00 – 15.00

16

Rîşcani

04.iul.19

13.00 – 15.00

17

Sîngerei

04.iul.19

15.00 – 17.00

18

Soroca

04.iul.19

15.00 – 17.00

19

Taraclia

04.iul.19

15.00 – 17.00

20

Teleneşti

04.iul.19

15.00 – 17.00

21

UTA Găgăuzia

04.iul.19

15.00 – 17.00

22

Bender

05.iul.19

08.00 – 10.00

23

Briceni

05.iul.19

08.00 – 10.00

24

Cahul

05.iul.19

08.00 – 10.00

25

Cantemir

05.iul.19

08.00 – 10.00

26

Cimişlia

05.iul.19

08.00 – 10.00

27

Donduşeni

05.iul.19

08.00 – 10.00

28

Hînceşti

05.iul.19

10.00 – 12.00

29

Ialoveni

05.iul.19

10.00 – 12.00

30

Rezina + Ribnita

05.iul.19

10.00 – 12.00

31

Străşeni

05.iul.19

10.00 – 12.00

32

Ştefan Vodă

05.iul.19

10.00 – 12.00

33

Tiraspol

05.iul.19

10.00 – 12.00

34

Ungheni

05.iul.19

13.00 – 15.00

35

Şoldăneşti

05.iul.19

13.00 – 15.00

36

Drochia

05.iul.19

13.00 – 15.00

37

Edineţ

05.iul.19

13.00 – 15.00

 

Categorie: Diplome

Lasă un comentariu

*

Current ye@r *